Poszukujesz sprawdzonych i pewnych rozwiązań z dziedziny multimediów? Organizujesz konferencję, imprezę plenerową, piknik integracyjny, targi czy pokaz mody? Potrzebny Ci telebim, video wall czy ekran led?

Świetnie trafiłeś, bo w naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Wynajem telebimów, ekranów ledowych i innych multimediów

Organizacja wydarzeń takich jak targi, koncerty, imprezy plenerowe to zadanie niełatwe. Obecność nowoczesnych technologii to w dzisiejszych czasach absolutna konieczność. Duży ekran led, telebim czy monitor dotykowy pomoże uatrakcyjnić Twoje wydarzenie i przyciągnąć uwagę odbiorców.

Ekrany Led, telebimy, telewizory i ekrany bezszwowe

Podczas dużych koncertów i wydarzeń plenerowych nasi klienci chętnie wykorzystują ekrany led. Dzięki nim osoby stojące dalej mogą lepiej widzieć, co się dzieje na scenie. Ekrany LED, telewizory, monitory dotykowe i video wall świetnie sprawdzają się w trakcie imprez targowych oraz innych wydarzeń związanych z promocją nowych produktów. Sprawdzą się też podczas pokazów mody, rozdania nagród czy rozgrywek sportowych. Jednym słowem zawsze i wszędzie tam, gdzie chcesz zorganizować imprezę na miarę XXI wieku.

Wynajem i montaż telebimów oraz innych multimediów dla Ciebie

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi wynajmu telebimów, ekranów led, ścian bezszwowych, monitorów i telewizorów. Dostarczamy nie tylko sprzęt, ale również wszystkie konieczne akcesoria montażowe. Możemy również zaoferować profesjonalny montaż tych urządzeń, wykonany przez wykwalifikowany zespół techników i realizatorów. Dzięki nim będziesz mieć pewność, że urządzenia multimedialne są zainstalowane, tak jak trzeba.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą urządzeń multimedialnych na wynajem.

Zawsze służymy pomocą, więc jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości lub nie wiesz, które urządzenie wybrać, to skontaktuj się z nami, a my pomożemy wybrać najlepsze urządzenia multimedialne.

Nasze telebimy, ekrany LED i inne urządzenia multimedialne wyniosą Twoje wydarzenie na wyższy poziom, więc skorzystaj z tej możliwości już dziś!

 

Sprawdź, jakie rozwiązania możemy Ci zaoferować:

Ekrany LED i telebimy

Więcej

Ekrany bezszwowe Video Wall

Więcej

Monitory i TV

Więcej

Projektory i ekrany

Więcej

Kamery i statywy

Więcej