Szukasz urządzeń rozrywkowych na planowaną imprezę plenerową?
Organizujesz piknik rodzinny i chcesz zapewnić dobrą zabawę małym i dużym? Trafiłeś idealnie, bo siłomierze sprawdzą się na takim wydarzeniu doskonale.

Siłomierze na imprezy – wynajem

Siła od zawsze była cechą pożądaną, dlatego już w czasach gladiatorów mierzono ją na przeróżne sposoby. W tamtych czasach bycie silnym było kwestią życia i śmierci, gdyż słabsze jednostki miały problem, żeby przeżyć. We współczesnym świecie siła mierzona mięśniami nie jest konieczna do życia, ale wielu nadal chce ją sprawdzić mierząc się na rękę czy rzucając sobie przeróżne wyzwania. Pomiar siły można również przeprowadzić wykorzystując przeróżne siłomierze, które są atrakcyjne zarówno dla dzieci, jak i młodzieży czy dorosłych. Nic zatem dziwnego, że wynajem siłomierzy cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

W naszym magazynie urządzeń rozrywkowych znajdziesz siłomierze różnego rodzaju. Do najpopularniejszych należą siłomierz młot i siłomierz boxer, które pozwalają zmierzyć siłę mięśni ramion. Miłośnikom piłki nożnej z pewnością przypadnie do gustu również bramka radarowa czy siłomierz kopacz, z pomocą których można zmierzyć siłę kopnięcia.

Wynajem siłomierzy na imprezy dla dużych i małych

Siłomierze najlepiej sprawdzają się na imprezach dla uczestników w różnym wieku.
To idealne urządzenie rozrywkowe na rodzinny piknik firmowy, święto miasta czy wakacyjny kącik rozrywki w miejscowości turystycznej. Na takiej imprezie najmłodsi mogą zmierzyć swoją siłę i porównać ją z siłą dorosłych, co jest nie lada atrakcją. Siłomierze świetnie sprawdzają się też na imprezach integracyjnych czy w strefie rozrywki na konferencjach, gdyż pozwalają skrócić dystans i lepiej się poznać. Gdy do sprawdzania siły dodamy element rywalizacji oraz inne urządzenia rozrywkowe, to z pewnością udział w evencie pozostawi wiele miłych wspomnień.

W Actor.com.pl oferujemy wynajem siłomierzy oraz doradzamy wybór odpowiedniego sprzętu.
Dzięki temu podpowiemy Ci, jakie siłomierze wybrać i jak dobrać ich ilość do liczby uczestników, by nie tworzyły się długie kolejki.
Możesz nam również zlecić montaż i demontaż urządzeń, fachową obsługę techniczną, ubezpieczenie OC oraz transport.
Kompleksowa usługa związana z wynajmem siłomierzy pozwoli Ci zająć się innymi kwestiami organizacyjnymi, gdyż będziesz mieć pewność, że za siłomierze na imprezę odpowiadają prawdziwi profesjonaliści.

Nie marnuj więc czasu na rozważania czy warto wynająć siłomierze, ale skontaktuj się z nami już teraz i podaj nam szczegóły Twojego wydarzenia.

Bramka radarowa

Więcej

Siłomierz - boxer

Więcej

Siłomierz - młot

Więcej

Siłomierz - kopacz

Więcej

Formularz zamówienia .