Organizujesz imprezę plenerową i szukasz pomysłu na zwiększenie jej atrakcyjności? Planujesz event integracyjny i chcesz, by uczestnicy zapamiętali go na długo?
Świetnie się składa, bo oferujemy Ci wynajem symulatorów, które gwarantują niezapomniane przeżycia.

Symulatory na imprezy – szeroki wybór wynajem

Symulatory to urządzenia rozrywkowe, które doskonale nadają się na imprezę plenerową dla starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki nim można poczuć adrenalinę i sprawdzić swoje umiejętności w niecodziennej sytuacji. Niezależnie od tego, czy wybierzesz symulator byk rodeo, symulator rodeo piłka czy symulator surfingu, Twoja impreza z pewnością zyska na atrakcyjności i będą jej towarzyszyć niezwykłe emocje.
To doskonały sposób nie tylko na indywidualną rozrywkę, ale również rywalizację grupową.

Wynajem symulatorów pozwoli udoskonalić wszelkie eventy, podczas których chcesz zapewnić uczestnikom dobrą niecodzienną rozrywkę. Symulatory doskonale sprawdzają się podczas imprez integracyjnych, gdy pracownicy różnych szczebli mają przełamywać lody. Wspólne spadanie z byka czy deski surfingowej znacznie zbliży ludzi do siebie i późniejsza współpraca będzie znacznie łatwiejsza.

Wynajem symulatorów – obsługa kompleksowa

Nasza oferta obejmuje nie tylko wynajem symulatorów, ale również doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich urządzeń, wykwalifikowaną obsługę techniczną, w ramach której oferujemy montaż i demontaż sprzętu, ubezpieczenie OC oraz transport na miejsce imprezy. Dzięki temu możesz zająć się innymi sprawami organizacyjnymi, których nie brakuje przy każdym evencie i możesz spać spokojnie, że symulatory pojawią się w odpowiednim miejscu i czasie.

Nasze symulatory na wynajem czekają na Twoją imprezę. Skontaktuj się z nami już teraz, a my podpowiemy, jakie symulatory wynająć oraz ustalimy wszystkie szczegóły usługi wynajmu symulatorów.

Byk rodeo

Więcej

Piłka rodeo

Więcej

Symulator surfing

Więcej

Byk rodeo USA

Więcej

Formularz zamówienia .