Wypożyczalnia sprzętu eventowego

Poszukujesz sprzętu do realizacji wydarzenia? Potrzebne Ci są podesty sceniczne i oświetlenie eventowe? A może przyda Ci się scena mobilna i profesjonalne nagłośnienie?
Doskonale trafiłeś, bo w Actor znajdziesz szeroki wybór sprzętu eventowego na wynajem, dzięki któremu będziesz mógł zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie.

Sprzęt eventowy na wynajem

Wypożyczalnia sprzętu eventowego Actor oferuje szeroki wybór urządzeń, które pomogą Ci zorganizować wydarzenie na najwyższym poziomie.
Znajdziesz u nas wysokiej klasy sprzęt multimedialny czyli telewizory i ekrany LED, video wall i monitory. Dzięki nim każdy event zyska profesjonalną oprawę i na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Oferujemy konstrukcje aluminiowe, podesty sceniczne i sceny mobilne, dzięki którym możesz zorganizować koncert, przegląd talentów czy lokalne wydarzenie w dowolnym miejscu. Szeroki wybór dostępnych konstrukcji sprawi, że dopasujesz wielkość wypożyczanej sceny do rangi i wielkości organizowanej imprezy.

Niezbędnym elementem każdej imprezy jest również nagłośnienie i oświetlenie, które również oferuje nasza wypożyczalnia sprzętu eventowego.
Dzięki profesjonalnemu nagłośnieniu występujący na scenie będą dobrze słyszani, a odpowiednie sterowanie światłem pozwoli wydobyć z ich prezentacji wszystko, co najlepsze.

Wypożyczalnia sprzętu eventowego – z transportem i montażem

Dostępny u nas sprzęt eventowy na wynajem możesz przewieźć i zamontować samodzielnie. Dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu oferujemy również usługi transportu wynajętego sprzętu we wskazane miejsce, a następnie jego montaż i demontaż. Dzięki temu oszczędzasz cenny czas i masz pewność, że wynajęty sprzęt eventowy, oświetlenie sceniczne, nagłośnienie, podest sceniczny, składana podłoga taneczna, namioty czy konstrukcja aluminiowa zostały zamontowane przez specjalistów, którzy świetnie znają się na swojej pracy.

Jak widzisz, oferta wynajmu sprzętu eventowego jest bardzo szeroka, więc przejrzyj ją dokładnie i zastanów się, czego potrzebujesz.
Jeśli nie wiesz, jaką sceną lub sprzęt multimedialny wybrać, to skontaktuj się z nami i powiedz nam, jaką imprezę chcesz zorganizować, a my podpowiemy rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.

Namioty

Więcej

Meble

Więcej

Akcesoria eventowe

Więcej

Konstrukcje sceniczne

Więcej

Podesty sceniczne

Więcej

Scena mobilna 8x6

Więcej

Multimedia

Więcej

Oświetlenie

Więcej

Nagłośnienie

Więcej

Zasilanie

Więcej

Parkiet taneczny

Więcej