Parkiet taneczny .

 

Organizujesz wydarzenie, na którym planujesz zabawę taneczną, a posadzka nie nadaje się do tańca? Proponujemy wynajem parkietu tanecznego, który doskonale sprawdzi się w takiej sytuacji.

Wynajem podłogi tanecznej – to warto wiedzieć

Podłoga taneczna na wynajem to rozwiązanie, które pozwala szybko stworzyć miejsce do tańca w sali konferencyjnej, restauracji, na sali gimnastycznej czy w hotelowym lobby. Jej powierzchnia doskonale imituje powierzchnię i poślizg naturalnego drewna, co gwarantuje najlepsze warunki do tańca. Jej montaż i demontaż jest szybki i bezinwazyjny, więc nie musisz się obawiać, że istniejąca posadzka ucierpi.

Mobilna podłoga taneczna jest wykonana z modułów 0,9×0,9m, które można ze sobą łączyć, uzyskując parkiet taneczny o pożądanej wielkości. Panele łączy się ze sobą za pomocą specjalnych rzepów przemysłowych o dużej wytrzymałości, dzięki czemu w trakcie użytkowania nie powstają niebezpieczne szpary. Ułożona podłoga jest wykończona szeroką aluminiową listwą, która jest nie tylko estetycznym wykończeniem parkietu tanecznego, ale również eliminuje ryzyko potknięcia podczas wchodzenia lub schodzenia. Możliwość montażu w dowolnych konfiguracjach pozwala dopasować jej wielkość i kształt do rozmiarów pomieszczenia, w którym ma zostać zainstalowana. Podsumowując modułowy parkiet taneczny, jest rozwiązaniem niezwykle uniwersalnym i może być użyty praktycznie w każdym miejscu.

Wynajem parkietu tanecznego – na event, konferencję, wesele i nie tylko

Wynajem składanego parkietu tanecznego może Cię zainteresować, jeśli organizujesz wesele lub after party przy okazji konferencji czy targów. Może się również przydać podczas organizacji turnieju tanecznego, wyjazdu szkoleniowego dla tancerzy czy innej imprezy, na której chcesz mieć parkiet taneczny. Wynajem pomoże Ci szybko i wygodnie stworzyć miejsce do tańca gwarantujące odpowiedni poślizg i twardość.

Dzięki nam możesz szybko i wygodnie stworzyć parkiet taneczny dostosowany do Twoich oczekiwań. Wynajem parkietu tanecznego jest możliwy tylko z naszą obsługą techniczną, w ramach której oferujemy transport, montaż i demontaż mobilnego parkietu tanecznego. Składany parkiet taneczny nie wymaga żadnej ingerencji w istniejącą we wnętrzu posadzkę, a przykładowy czas montażu parkietu o powierzchni ok. 20m2 wynosi ok. 10 minut.

Wypożyczalnia parkietu tanecznego – cena wynajmu

Cena wypożyczenia parkietu tanecznego uzależniona jest od kilku czynników. Przede wszystkim od powierzchni wypożyczanego parkietu tanecznego, czasu wynajmu i miejsca montażu. Dlatego w składanych zapytaniach prosimy o podanie jak najwięcej szczegółów dotyczących planowanego wynajmu. Chodzi o dokładne informacje na temat terminu wynajmu, jaka ilość parkietu jest potrzebna, gdzie ma odbyć się montaż podłogi tj. rodzaj obiektu i adres dostawy, montaż na parterze czy piętrze? (w przypadku piętra, mile widziane są informacje dotyczące dostępu do windy).

 

Dane techniczne:

  • Wymiary pojedynczego panelu to: 896mm x 896mm x 25mm
  • Waga jednego panelu: 10kg
  • Kolor: Dąb jasny
  • Kolor obrzeża: naturalne aluminium
  • Trasport: wózek transportowy, ilosć paneli na wózku 25szt.

Cena wynajmu parkietu tanecznego: od 35zł m2

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zamówić wynajem podłogi tanecznej, to zadzwoń do nas.