Urządzenia rozrywkowe .

Najlepsze urządzenia rozrywkowe na wynajem!

Lubisz dobrą zabawę? Masz ochotę w miłym towarzystwie pośmiać się i powygłupiać?
Organizujesz imprezę i chcesz, żeby Twoi goście dobrze się bawili?
Świetnie trafiłeś, bo znajdziesz u nas urządzenia rozrywkowe, dzięki którym Twoi goście będą bawili się doskonale.

Dmuchańce i inne urządzenia dla dzieci

Zabawa to naturalne środowisko dzieci, które w ten sposób poznają świat. My pomagamy uatrakcyjnić tę zabawę oferując dmuchańce na wynajem, które cieszą się ogromną popularnością na wszelkich imprezach plenerowych. Pikniki, festyny, imprezy integracyjne czy urodziny to tylko niektóre z okazji, na których sprawdzi się dmuchany zamek, zjeżdżalnia dmuchana, karuzela bądź zamek z piłeczkami. Dzieciaki z radością będą się na nich bawić, a uśmiech i radość będzie najlepszą nagrodą dla wszystkich dorosłych.

Urządzenia rozrywkowe dla dorosłych

Kto powiedział, że na dmuchańcach mogą się dobrze bawić tylko dzieci? Mamy w swojej ofercie dmuchańce różnego rodzaju, dzięki którym będziesz mógł wrócić do czasów dzieciństwa. Chcesz poczuć się jak gladiator? Wybierz dmuchane Colloseum. Chcesz poczuć się jak na rodeo? Byk rodeo lub piłka rodeo pozwolą Ci spróbować swoich sił i sprawdzić, czy umiesz ujarzmić dziką bestię. A może masz ochotę na granie w piłkę? U nas znajdziesz dmuchaną koszykówkę, flippery, automaty arcade z grami retro, atari pong, bramkę radarową i wiele innych. Dzięki naszym atrakcjom z pewnością spędzisz miło czas.

Wybierz urządzenia rozrywkowe dla siebie

Wymienione wyżej urządzenia rozrywkowe to tylko część naszej oferty, która liczy ponad 100 różnych urządzeń najlepszych światowych producentów sprzętu rekreacyjnego. Są one bezpieczne i sprawdzone pod każdym względem, a my w ramach usługi oferujemy nie tylko wynajem urządzeń rozrywkowych, ale również ich transport i wykwalifikowaną obsługę techniczną.

Nasze urządzenia brały udział w tysiącach imprez m.in. w produkcjach telewizyjnych, kampaniach reklamowych, akcjach promocyjnych oraz imprezach prywatnych, co najlepiej potwierdza ich atrakcyjność i jakość.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń rozrywkowych na wynajem, które znajdziesz poniżej.
Jeśli będziesz mieć jakieś pytania, to skontaktuj się z nami, a my chętnie podpowiemy, jakie urządzenia rozrywkowe wybrać, by impreza była niezapomniana.

Sprawdź naszą ofertę!

Atrakcje hotelowe

Flippery, darty, piłkarzyki...

Więcej

Atrakcje dla dorosłych

Rodeo, casino, siłomierze...

Więcej

Atrakcje dla dzieci

Zamki, trampolina, karuzela...

Więcej

Dmuchańce

Zjeżdżalnia, bungee run, miekka góra...

Więcej

Symulatory

Byk rodeo, piłka rodeo, surfing

Więcej

Siłomierze

Boxer, młot, kopacz...

Więcej

Urządzenia mechaniczne

Euro bungee, karuzela, eliminator...

Więcej

Inne

Potrójne spodnie, taśmy

Więcej

Formularz zamówienia .