Organizacja imprez na najwyższym poziomie

Szukasz firmy, która profesjonalnie i kompleksowo zajmie się organizacją imprezy?

Doskonale trafiłeś, bo od ponad 20 lat zajmujemy się tym na co dzień. Wykorzystaj nasze bogate doświadczenie i zorganizuj z nami event, który uczestnicy będą wspominać przez lata.

Organizowaliśmy pikniki, imprezy integracyjne, jubileuszowe, bankiety, spotkania biznesowe m.in. dla takich marek jak Volswagen, BMW, Mercedes, Auchan, Jeronimo Martins, NOKIA, Kopalnia Soli w Wieliczce, TAURON.

Nasze urządzenia wspierały również produkcje TV i reklamowe. Można je było wielokrotnie oglądać m.in. TVN – „Rozmowy w Toku”, ESKA TV – Kilerskie Karaoke, Reklamy TV dla marki LIDL z Karolem Okrasą, Produkcje YOUTUBE dla EKIPY FRIZA i wiele innych.

Agencja eventowa ACTOR – kto się za tym kryje?

Pod marką Actor kryje się zespół specjalistów doskonale znających się na swoim fachu oraz najwyższej jakości sprzęt. Każdy zna swoje zadania i wykonuje je na najwyższym poziomie. Dzięki temu zespół pracuje niczym dobrze naoliwiona maszyna.

Pierwsze skrzypce w zespole Actor grają:

Organizacja imprez od A do Z

Budując markę ACTOR od początku swojego istnienia skupiliśmy się na oferowaniu najwyższej jakości świadczonych usług. Jest to możliwe nie tylko dzięki świetnym specjalistom, którzy znają się na swojej pracy doskonale, ale również dzięki własnemu zapleczu technicznemu.

Mamy własne konstrukcje sceniczne, multimedia, oświetlenie, nagłośnienie oraz bogatą bazę urządzeń rozrywkowych i sprzętu rekreacyjnego. Są to produkty najlepszych na świecie producentów, spełniające wszystkie normy EU, wykonane z najlepszych materiałów, estetyczne i bezpieczne. Korzystając z nich podczas organizacji imprez mamy pewność, że wszystko będzie działało doskonale.

Własne zaplecze techniczne daje nam ogromną przewagę nad innymi firmami z branży, które korzystają z licznych podwykonawców. Korzystając z własnych zasobów możemy organizować zarówno kameralne imprezy na kilkadziesiąt osób, jak i eventy gromadzące tysiące osób. Panujemy nad wszystkimi elementami składającymi się na udaną imprezę i możemy zagwarantować, że będzie ona dopracowana w najmniejszych szczegółach.

Jeśli chcesz się przekonać, jak dobrze działa zgrany zespół i świetne zaplecze techniczne podczas organizacji imprezy, to skontaktuj się z nami i przekonaj się, że organizacja imprez w naszym wydaniu jest zawsze dopięta na ostatni guzik!