Technika sceniczna .

Organizujesz bankiet, konferencję, akcje promocyjną lub inne wydarzenie artystyczne? Poszukujesz profesjonalnego wsparcia technicznego dla Twojego przedsięwzięcia oraz pewnych i sprawdzonych rozwiązań? A może chcesz zaskoczyć swoich odbiorców i wprowadzić innowacje? Świetnie trafiłeś, bo z pewnością przyda Ci się technika sceniczna, którą oferuje nasza firma.

Technika sceniczna – sprzęt to podstawa

Organizacja eventów wymaga koordynacji działań na wielu różnych polach. Konieczny jest przede wszystkim odpowiedni sprzęt eventowy, opieka nad występującymi oraz marketing, dzięki któremu o wydarzeniu dowie się odpowiednia liczba osób. Dwa ostatnie zadania pozostawiamy Tobie, ale możemy Ci zapewnić obsługę techniczną imprez oraz odpowiednie urządzenia sceniczne.

W naszej ofercie znajdziesz innowacyjny sprzęt multimedialny (ekrany LED i telebimy). Znakomitej jakości nagłośnienie konferencyjne, efektowne oświetlenie, podesty sceniczne i konstrukcje aluminiowe oraz wiele niezbędnych elementów peryferyjnych, które ogólnie nazywane są techniką sceniczną.

W naszym magazynie posiadamy najwyższej klasy sprzęt pochodzący od czołowych światowych producentów. Na kilkuset metrach kwadratowych powierzchni znajdziesz więc szeroki wybór urządzeń techniki scenicznej, zarówno tych widocznych z daleka, jak i tych niewielkich, bez których konstrukcje sceniczne, oświetlenie czy nagłośnienie nie mogłyby dobrze działać.

Obsługa techniczna imprez, eventów, konferencji

Wielu naszych klientów docenia fakt, że w Actor to nie tylko wypożyczalnia sprzętu eventowego, ale również doradztwo i obsługa techniczna imprez i eventów. Służymy fachową pomocą na każdym etapie realizacji. Pomagamy dopasować właściwe rozwiązania techniczne do danego wydarzenia. Zapewniamy wykwalifikowaną obsługę techniczną i realizatorską.

Nasi specjaliści mają za sobą setki eventów, a dobór odpowiedniego sprzętu, montaż urządzeń czy obsługa techniczna imprezy to ich chleb powszedni. Ty też możesz skorzystać z ich doświadczenia, więc zamiast głowić się nad wyborem rozwiązań niezbędnych na Twoim evencie, zajmij się jego organizacją w innych aspektach, a technika sceniczna niech pozostanie w naszych rękach. Nie zwlekaj więc dłużej, lecz skontaktuj się z nami już teraz i powiedz, w czym możemy Ci pomóc, a my gwarantujemy, że będziesz zadowolony.

Multimedia

Więcej

Oświetlenie

Więcej

Nagłośnienie

Więcej

Konstrukcje sceniczne

Więcej