Atrakcje hotelowe na wynajem

Szukasz pomysłu, by uatrakcyjnić organizowaną imprezę? Chcesz umożliwić gościom grę na automatach zręcznościowych, piłkarzykach czy zaproponować im grę w cymbergaja i inne gry stołowe? Świetnie się składa, bo w Actor.com.pl oferujemy szeroki wybór urządzeń rozrywkowych, które przeniosą Twoje wydarzenie na inny poziom.

Atrakcje hotelowe to specjalnie wyselekcjonowana oferta urządzeń rozrywkowych przeznaczonych do uatrakcyjnienia imprez wewnątrz obiektów lub wydarzeń plenerowych zabezpieczonych namiotami. Pod tym pojęciem kryją się ponadczasowe automaty do gier zręcznościowych mechanicznych i video tj. Flippery, automaty arcade z grami retro, Atari Pong, siłomierze, piłkarzyki stołowe, darty, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością u osób w każdym wieku. Oprócz tego sprzętu oferujemy także stoły do gier logicznych m.in. ruletkę, pokera, black jacka czyli atrakcje hotelowe znane i lubiane na całym świecie.

Zamów atrakcje hotelowe na swoją imprezę!

Organizacja imprez różnego rodzaju to nasza codzienność, dlatego oferujemy nie tylko wynajem automatów do gier i urządzeń rozywkowych, ale również wsparcie podczas wyboru atrakcji. Nasze doświadczenie pozwala nam dopasować rodzaj wybranych atrakcji do rangi imprezy i wieku jej uczestników, dzięki czemu wszyscy będą się świetnie bawić.

Nasze wsparcie dotyczy nie tylko wynajmu i wyboru urządzeń, ale również wyjaśnienia wszelkich kwestii technicznych związanych z ich działaniem. Kompleksowa usługa obejmuje również wykwalifikowaną obsługę techniczną, montaż i demontaż wynajmowanych urządzeń, ubezpieczenie OC oraz transport. Dzięki temu korzystając z naszych usług, nie musisz się o nic martwić, a możesz skupić się na zapraszaniu gości i działaniach promujących Twoją imprezę.

Jeśli poszukujesz zadbanych i ciekawych atrakcji, które zapewnią Twoim gościom doskonałej rozrywki lub chcesz przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów podczas realizowanej akcji promocyjnej lub targów branżowych, to skontaktuj się z nami, a my przygotujemy atrakcje hotelowe, dzięki którym Twój event będzie niezapomniany.

Nasze automaty do gier czekają na Ciebie.

Flippery

Więcej

Retro Game Arcade

Więcej

Refleksomierz Catch the light

Więcej

Automat Atari Pong Arcade

Więcej

Darty

Więcej

Piłkarzyki stołowe

Więcej

Piłkarzyki XXL

Więcej

Cymbergaj Air Hockey

Więcej

Siłomierz boxer

Więcej

Siłomierz młot

Więcej

Siłomierz kopacz

Więcej

Batak refleksomierz

Więcej

Casino

Więcej

Formularz zamówienia .