Wypożyczalnia sprzętu multimedialnego dla Twoich potrzeb

Organizujesz konferencję, spotkanie biznesowe lub prezentację nowego projektu? Szukasz multimediów, które podniosą rangę tego wydarzenia?
Skorzystaj z naszej wypożyczalni multimediów, dzięki którym Twoja impreza będzie przygotowana profesjonalnie w każdym calu.

Wypożyczalnia sprzętu multimedialnego – Telewizory, monitory, video wall, ekrany LEDowe

Wynajmujemy nowoczesne ekrany LEDowe do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych oraz oferujemy szeroki wybór telewizorów, monitorów i ekranów bezszwowych. Nasza wypożyczalnia telewizorów oferuje najnowsze urządzenia na rynku, dzięki czemu w trakcie eventu będziesz mógł wykorzystać ich szerokie możliwości. Wszystkie telewizory posiadają wejścia HDMI oraz USB, co pozwala pokazać materiały bezpośrednio z nośników pendrive.

Projektory, ekrany, kamery i statywy

W naszej ofercie znajdują się również projektory i ekrany na wynajem, dzięki którym możliwe jest wykonanie prezentacji multimedialnej niemal wszędzie. Nasza wypożyczalnia oferuje również kamery i statywy, które znajdują szerokie zastosowanie podczas sesji zdjęciowych i nagraniowych. Korzystając z możliwości ich wynajmu możesz bez wielkich nakładów finansowych wykonać zdjęcia i nagrania na potrzeby materiałów promocyjnych Twojej firmy.

Akcesoria dodatkowe

Oprócz wymienionych wyżej urządzeń multimedialnych oferujemy też wynajem niezbędnych akcesoriów montażowych. Możesz u nas wypożyczyć okablowanie, splittery, konwertery sygnału, statywy do telewizorów oraz miksery wizji.

Jeśli nie wiesz, jakie urządzenia wybrać, to służymy pomocą i wsparciem przy ich wyborze. Na życzenie zapewniamy usługi kompleksowe, obejmujące wynajem ekranów ledowych, telewizorów, ścian Video Wall wraz z montażem i transportem.

Wszystkie szczegóły oferty wynajmu multimediów omówimy chętnie podczas rozmowy telefonicznej, więc skontaktuj się z nami już teraz!

 

Sprawdź naszą ofertę wynajmu sprzętu multimedialnego:

Ekrany LED

Więcej

Telewizory, Monitory, Video Wall

Więcej

Projektory i ekrany

Więcej

Kamery i statywy